Громадські слухання

ПРОТОКОЛ № 2 проведення громадських слухань щодо врахування інтересів громади при обговоренні порядку денного наступних питань: 1). Звіт сільського голови Гавшина Олександра Миколайовича за 2017 рік; 2). Питання які хвилюють громаду; 3). Про співробітництво громад (за периліком) щодо реалізації спільного проекту "Самотності-Ні", зміст якого полягає у розширенні існуючого відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання у селі Грушине Первомайського району Харківської області та участі його у обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад "Разом у майбутнє" в селі Грушине в приміщені актової зали адмінбудівлі Грушинської сільської ради о 10 год. 00 хв. 10 лютого 2018 року за адресою вулиця Центральна, будинок 4.

ПРОТОКОЛ проведення громадських слухань щодо врахування інтересів при обговоренні детального плану території для розширення кладовища за межами населених пунктів на території Грушинської сільської ради Первомайського району Харківської області в селі Калинівка в приміщені ФАПу о 10 год. 00 хв. 07 лютого 2018 року за адресою вулиця Партизанська, будинок 60 .

ПРОТОКОЛ проведення громадських слухань щодо врахування інтересів при обговоренні проекту містобудівної документації "Генерального плану населеного пункту села Грушине Первомайського району Харківської області" в селі Грушине 22 грудня 2017 року в актовій залі адмінприміщення Грушинської сільської ради.

РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 20 «Про вивчення пропозицій щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад та її громадське обговорення» від 31.03.2017

РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 21 «Про ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад сіл Грушине, Караченців, Кашпурівка, Маслівка, Високе, Калинівка Грушинської сільської ради, сіл Ржавчик, Радомислівка Ржавчицької сільської ради, сіл Миронівка, Кіптівка, Новоєгорівка, Тимченки Миронівської сільської ради, сіл Дмитрівка, Мар’ївка Дмитрівської сільської ради, села Верхня Орілька Верхньоорільської сільської ради в Грушинську територіальну громаду з центром у селі Грушине» від 31.03.2017

П Р О Т О К О Л громадських слухань  Грушинської сільської ради щодо обговорення тарифів на послуги водопостачання КП «Грушинекомсервіс» Грушинської сільської ради від «17» квітня 2017 року

ПРОТОКОЛ № 2 громадських слухань Грушинської сільської ради від 29.04.2017 щодо:

Додаток до ПРОТОКОЛУ № 2 від 29.04.2017 року