КП "ГРУШИНЕКОМСЕРВІС" Грушинської сільської ради"

ГРУШИНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Первомайського району

Харківської області

64131, с. Грушине, вул. Центральна, 4

телефони: (05748) 3-53-98

Р І Ш Е Н Н Я № 45-16/7

«05»  травня  2017 року                                                               ХVІ сесія VII скликання

Про затвердження норм споживання

питної води в місяць  на одну особу

На звернення директора комунального підприємства  «Грушинекомсервіс» Грушинської сільської ради Радіонової С.В від 04.05.2017 року № 28 щодо затвердження норми споживання питної води в селах Грушине і Караченців, а також з метою реалізації державної тарифної політики в житлово-комунальному господарстві, забезпечення стабільного функціонуванню і розвитку сфери житлово-комунальних послуг, на підставі Закону України «Про житлово-комунальні послуги» п.п.2) п. а ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія сільської ради

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити норми споживання питної води в селах Грушине та Караченців для комунального підприємства «Грушинекомсервіс» Грушинської сільської ради Первомайського району, Харківської області:

1). Житлові будинки з водопроводом не обладнані каналізацією – встановити норму споживання на одного мешканця в розмірі 4,5 м3 на місяць.

2). Відпуск води на ведення особистого підсобного господарства (ВРХ) – встановити норму споживання на одну голову в розмірі  2,1 м3 на місяць.

3). Навчальні заклади і загальноосвітні школи без душових, без каналізації - встановити норму споживання на одного учня/викладача в розмірі 10 літрів на добу.

4). Дитячий садок з денним перебуванням - встановити норму споживання на одну дитину в розмірі 75 літрів на добу.

5). Адміністративні будинки – встановити норму споживання на одне робоче місце в розмірі 25 літрів на добу.

6). Підприємства громадського харчування – встановити норму споживання для приготування їжі, миття продуктів, посуду на одне блюдо в розмірі 16 літрів на добу.

7). Амбулаторія, ФАП – встановити норму споживання на одну особу/персонал в розмірі 25 літрів на добу.

1. Рішення оприлюднити на веб-сайті Грушинської сільської ради та на дошках оголошень
  2. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

Сільський голова                                                                         О.М. Гавшин

Герб України

ГРУШИНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДАПЕРВОМАЙСЬКОГО РАЙОНУ

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я № 10

Від «19»  квітня 2017  року                                                                                       с. Грушине

Про затвердження тарифів на послуги з централізованого

постачання води комунальному підприємству «Грушинекомсервіс»

Грушинської сільської ради.

Розглянувши звернення директора комунального підприємства «Грушинекомсервіс» Грушинської сільської ради Радіонової С.В., про затвердження тарифів на послуги з водопостачання КП «Грушинекомсервіс» Грушинської сільської ради, керуючись статтями 28, 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Законом України «Про житлово-комунальні послуги» виконавчий комітет сільської ради

В И Р І Ш И В :

1 . Затвердити з 4 травня 2017 року тарифи на послуги з централізованого постачання води в розмірі::

1.1. Для населення -  19,64 грн. за 1 м3 води, ПДВ не передбачено;

1.2. Бюджетних установ та господарських потреб -  21,61 грн. за 1 м3 води, ПДВ не передбачено;

1.3. Для інших споживачів  - 24,55 грн. за 1 м3 води, ПДВ не передбачено.

Термін дії тарифів  1 рік.

Через 11 (одинадцять) місяців провести звіт директора комунального підприємства «Грушинекомсервіс» Грушинської сільської ради перед громадами сіл Караченців та Грушине з переглядом тарифів на водопостачання.

2. Рішення виконавчого комітету Грушинської сільської ради № 16 від 28.05.2015 року в частині «Про тарифи на послуги з водопостачання вважати таким що втратило чинність»

3. Рішення оприлюднити на веб-сайті Грушинської сільської ради та дошках оголошень.

4. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

Грушинський сільський голова                                     О.М. Гавшин