Оголошення Грушинської сільської ради

 

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

 

 

Як передати показання лічильників за спожиті електроенергію,

газ та воду

Електроенергія

1. Показники електро лічильників:

- телефон 050 3030472, 067 6901438, 3-21-47.

- на інтернет(веб-сайт), реєстрація в особистому кабінеті АК «ХОЕ».

- Viber +38095 275 57 54.

2. Термін, до якого потрібно надати покази електро лічильників:

- за два робочі дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій робочий день наступного розрахункового періоду.

3. Плата за спожиту протягом розрахункового періоду електро енергію вноситься не пізніше десяти днів після отримання квитанції10 числа наступного місяця.


Газ

ПАТ "Харківгаз" створив можливість для мешканців області щомісяця швидко і легко інформувати газове господарство про показання приладів обліку газу.

Для коректного відображення фактичного споживання природного газу мешканцям Харківщини необхідно щомісяця, станом на 1 число, знімати показання приладів обліку та передавати дані до газового господарства. Такі заходи дозволять користувачам блакитного палива бути впевненими, що вони сплачують саме за той обсяг газу, який фактично використали.

Зняття показань приладів обліку проводиться споживачем самостійно, станом на 1 число місяця. Щоб зафіксовані дані були враховані при визначенні розміру оплати за газ, показання приладів обліку необхідно передати у ПАТ «Харківгаз» до 5 числа. Але краще це зробити 1,2 або 3-го числа.

Нині передати показання Вашого газового лічильника Ви можете через Особистий кабінет або контакт-центр ПАТ «Харківгаз»:

- зареєструвавши Особистий кабінет на сайті 104.uа;

- відправивши СМС повідомлення на номер 7104
1320123456_XXXXX (де 1320123456-номер вашого особового рахунку, а ХХХХХ-показання лічильника);

- звернувшись зі стаціонарного телефону за номером (057) 766-21-04, 067 01 13 104;

- надіславши листа на електронну адресу: contact@kh.104.ua

При передачі даних лічильника через контакт-центр, будь ласка, зазначайте:

- Ваше прізвище, ім’я, по-батькові;

- номер особового рахунку (або адресу);

- показання лічильника.

Вода

Показання лічильника передаються з 25 по 5 число наступного місяця за тел.79-2-35 (або на номер мобільного телефону (усно або sms), директора КП «Грушинекомсервіс» Грушинської сільської ради).

Термін оплати — не пізніше 20 числа наступного за розрахунковим місяцем.

 

 

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

10 (десятого) лютого 2018 року о 10 год. 00 хв. в адміністративній будівлі Грушинської сільської ради (актовий зал) за адресою: село Грушине, вулиця Центральна, 4 відбудуться збори громади Грушинської сільської ради, на яких будуть розглянуті наступні питання:

 • звіт сільського голови Гавшина Олександра Миколайовича за 2017 рік;
 • питання які хвилюють громаду;
 • громадське обговорення співробітництва територіальних громад Грушинської сільської ради, Верхньобишкинської сільської ради, Миронівської сільської ради, Роздольської сільської ради, Закутнівської сільської ради, Верхньоорільської сільської ради, Суданської сільської ради, Михайлівської сільської ради, Красненської сільської ради,  Дмитрівської сільської ради, ініційованого Грушинським сільським головою щодо реалізації спільного проекту «Самотній старості-Ні», зміст якого полягає у розширенні існуючого відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання у селі Грушине Первомайського району Харківської області та участі його у обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє».

На збори запрошуються:

 • Представник Первомайської районної державної адміністрації;
 • Депутати сільської ради;
 • Директор Грушинського НВК;
 • Директор сільського будинку культури (художній керівник);
 • Завідуюча сільською бібліотекою;
 • Сімейний лікар;
 • Начальник поштового відділення села Грушине;
 • Власники магазинів села Грушине;
 • Директор КП "Грушинекомсервіс" Грушинської сільської ради.

 

Сільський голова

Оголошення

 про  проведення громадських  обговорень (слухань)  детального плану території для розширення кладовища, за межами населених пунктів, на території Грушинської сільської ради Первомайського району Харківської області


        Відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженому Постановою Кабінету міністрів України від 25.05. 2011 року № 555 Грушинська сільська рада повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації: «Детальний план території для розширення кладовища, за межами населених пунктів, на території Грушинської сільської ради Первомайського району Харківської області».

       Детальний план території розробляється з метою планування, визначення параметрів земельної ділянки, визначення містобудівних умов та обмежень використання земельної ділянки, розташованої  за межами населених пунктів Грушинської сільської ради, між с. Калинівка (колишнє Жовтневе) та с. Високе. Розрахунковий період  на 15 років.

      Загальна площа земельної ділянки на якій зараз розміщено кладовище становить - ____0,50____га, планується збільшити земельну ділянку до   2,00 га.

Зазначеним  кладовищем користуються мешканці двох сіл  Калинівка та с. Високе.  Кількість населення – 362 чол., в т.ч. в с. Калинівка  - 162 чол., в с. Високе – 200 чол.

             Розширення земельної ділянки планується за рахунок земель державної власності- землі запасу, які не надані у власність або користування громадянам чи юридичним особам Замовник містобудівної документації – Первомайська райдержадміністрація.

               Розробник містобудівної документації – ТОВ «Градпланпроект».

        Підстава для розроблення: рішення Х сесії VІІ скликання від 18 жовтня 2016 року Грушинської сільської ради та розпорядження голови райдержадміністрації № 495 від 27.10.2016 року.

       Посадовою особою відповідальною за організацію розгляду пропозицій визначено сільського голову Гавшина О.М.

            Із матеріалами проекту  містобудівної документації можна ознайомитися за адресою:  село Грушине, вул. Центральна №4 приміщення Грушинської сільської ради з 05.01.2018 року до  07.02.2018 року.

Громадськіслухання (обговорення) відбудуться 07 лютого 2018 року о 10.00 годині за адресою: село Калинівка вул. Партизанська, 60                 (приміщення ФАПа с. Калинівка).

         Контактний телефон (05748) 3-53-98.
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ГРУШИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРУШИНСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ РАДИ!

         Виконком Грушинської сільської ради оголошує про проведення громадського обговорення (слухань) містобудівної документації  «Генерального плану с. Грушине, Первомайського району, Харківської області».

Громадські  обговорення (слухання) відбудуться 22 грудня 2017 року о 10.00 години в приміщенні адміністративної будівлі сільської ради ( с. Грушине, вул. Центральна, 4).

Запрошуємо всіх бажаючих та мешканців с. Грушине, землевласників та землекористувачів.

         Контактний телефон сільської ради (05748)  3-53-98.

 

Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

Рішення XIII сесії VII скликання від 20.01.2017 року Про встановлення з 01.01.2017 року ставок земельного податку на території сільської ради

Рішення XIII сесії VII скликання від 20.01.2017 року Про перегляд та затвердження ставок єдиного податку для суб’єктів підприємницької діяльності – фізичних осіб з 2017 року 

Рішення ХІІІ сесії VII скликання від 20.01.2017 року Положення про порядок справляння збору за місця для паркування транспортних засобів на території Грушинської сільської ради

Рішення ХІІІ сесії VII скликання від 20.01.2017 року Положення про порядок обчислення та сплати туристичного збору по Грушинській сільській раді

Рішення ХІІІ сесії VII скликання від 20.01.2017 року Положення про порядок встановлення транспортного податку по Грушинській сільській раді

ДО УВАГИ ПРЕДСТАВНИКІВ ГРОМАДСЬКИХ ФОРМУВАНЬ!!!!!

ДО УВАГИ ПРЕДСТАВНИКІВ ГРОМАДСЬКИХ ФОРМУВАНЬ!!!!!

ДО УВАГИ ПРЕДСТАВНИКІВ ГРОМАДСЬКИХ ФОРМУВАНЬ!!!!!

Архів Оголошення громадських слухань 29.04.2017 року

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

Логін: *

Пароль: *