Секретар Грушинської сільської ради

АВТОБІОГРАФІЯ

Я, Засуха Ілона Лазарівна, народилась 30 червня 1978 року в місті Баку.

Батько - Бадалян Лазар Вікторович, 1953 року народження, пенсіонер.

Мати - Бадалян Ольга Степанівна,1956 року народження, пенсіонер.

Навчання:

• В 1995 році закінчила Грушинську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів.
  • В 1999 році закінчила Харківській бізнес коледж за спеціальністю Технологія харчування і здобула кваліфікацію техніка технолога.
  • В 2013 році поступила в Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії при Президентові України, спеціальність, Державне управління.

У 1998 році вийшла заміж, чоловік - Засуха Олександр Миколайович 1973 року народження, інженер - електрик,

син - Засуха Дмитро Олександрович 2000 року народження учень 11 класу Грушинського НВК.

З липня 1995 року до квітня 2006 року працювала в КСП – «1-Мая» на посаді повара.

З квітня 2006 року обрана секретарем Грушинської сільської ради та виконавчого комітету. На кожних наступних виборах переобиралась секретарем виконавчого комітету та секретарем сільської ради.