Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Грушинська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04398502) був реорганізований і увійшов до складу Первомайської громади

Сільський голова Грушинської сільської ради

АВТОБІОГРАФІЯ

Я, Гавшин Олександр Миколайович, народився 03 травня 1962 року в селі Грушине Первомайського району, Харківської області.

Громадянин України.

Від народження і по теперішній час постійно проживаю на території України, в тому числі протягом п’яти останніх років.

Освіта:

• в 1979 році отримав повну середню освіту закінчивши Первомайську СШ No1;
  • в 1984 році отримав вищу освіту закінчивши Харківський інститут механізації та електрифікації сільського господарства за спеціальністю «інженер-механік»;
  • в 2008 році отримав другу освіту закінчивши факультет після дипломної освіти Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва за спеціальністю «облік і аудит».

Трудова діяльність:

• колгосп «Первое Мая» з вересня 1984 по липень 1988 – інженер з трудомістких процесів в тваринництві.
  • Первомайський міжколгоспний комбікормовий завод з липня 1988 по вересень 1988 – начальником котельної.
  • Первомайська харчосмакова фабрика з вересня 1988 по вересень 1989 – технічним керівником.
  • органах внутрішніх справ з вересня 1989 по березень 1992 – головний енергетик.
  • МП «Лебедь» з березня 1992 року по березень 1993 – інженер-механік.
  • Харківська митниця з березня 1993 по квітень 2013 – на посадах: інспектора, старшого інспектора, головного інспектора. За 20років державної служби в Харківській митниці був нагороджений нагрудними знаками «За сумлінну службу в митних органах», неодноразово грамотами, почесними грамотами, грошовими преміями.
  • «Компанія «УКРБРУК» з червня 2013 року по січень 2014 - директор.
  • Відділ освіти Первомайської РДА з січня 2015 по квітень 2015 – економіст групи централізованого господарського обслуговування шкіл.
  • Виконавчий комітет Первомайської міської ради з червня 2015 року по листопад 2015 року – начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення.
  • Сільський голова Грушинської сільської ради з листопада 2015 року.

Одружений. Дружина – Гавшина Ірина Миколаївна,

E-mail: AleksGavsh@ukr.net

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування